Ribstol žebřiny lakované

Značka: KinderSport
3 190 Kč
Skladem

Materiál: borovice, příčky – buk.
Lakovaný povrch: bezbarvý, bez zápachu, velmi odolný.
Výška – 220 cm. 
šířka – 80 cm.
Nosnost – 120 kg.
Hmotnost – 15 kg.
Připevnění na zeď.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ribstole dřevěné 220 x 80 cm, 240 x 80 cm jsou kvalitní ribstole s jednoduchým designem. Stojny jsou vyrobeny z borového dřeva, které se svými vlastnostmi pro žebřiny skvěle hodí. Příčky jsou ze dřeva bukového. Přírodní materiály zaručují zdravotní nezávadnost. Ribstole dřevěné 220 x 80 cm, 240 x 80 cm jsou kompaktní, takže se dobře hodí i do menších bytů či místností. Vynikají svou odolností, jednoduchou instalací a bezpečností používání. Žebřiny nabízí mnoho možností cvičení a rozšířit se navíc dají o další příslušenství jako jsou závěsné hrazdy, bradla, multitrainer či různé expandéry. Vysoká nosnost 130 kg dělá ze Ribstole dřevěné 220 x 80 cm, 240 x 80 cm ideální doplněk každé domácí posilovny, který ocení jak dospělí, tak děti.

Žebřiny jsou velmi žádané a preferované cvičební pomůcky. Vyrábí se v několika variantách, které se liší kvalitou použitého materiálu a velikostí . Dřevěné žebřiny patří mezi nejprodávanější, oblíbené do bytových interiérů kde působí příjemně a jsou nenáročné na údržbu. Bukové а borovné dřevo je kompaktní, odolné a patří mezi nejpružnější přírodní materiály. Povrchová úprava speciálním akrylovou barvou  bez zápachu a nežádoucích zdravotních vlivů zaručuje pevnost ale pružnost a splňuje vysoké nároky. V rámci úrazu nebo prevence onemocnění nejen páteře jsou žebřiny základní cvičební vybavení, které poskytuje variabilitu využití pro celé tělo. Od komplexního posílení svalů břicha, zad, hýždí, dolních i horních končetin až po strečink. 

Žebřiny jsou skvělým univerzálním cvičebním nástrojem, variabilitu cviků lze však dále rozšířit pomocí různého příslušenství. Díky závěsné hrazdě například lépe posílíte zádové svalstvo a ostatní svaly horní poloviny těla. Bradla Vám zase pomohou při posilování tricepsů či prsních svalů. Při dipech a shybech jistě oceníte některý z našich gumových pásů. Ty poskytují odpor, snižují zvedanou hmotnost, a tím pádem si s těmito náročnými cviky poradí i úplní začátečníci. Pokud se Vám naopak zdají tyto cviky příliš jednoduché, dokonale poslouží zátěže na tělo. Stejně jednoduše připevníte i tyč na cvičení či expandéry z naší nabídky. Tyto posilovací pomůcky fungují na principu odporu a díky své variabilitě zátěže se hodí pro každého. V neposlední řadě jistě oceníte i lavici na žebřiny, která je vhodná od přeskoků, přes leh-sedy až po posilování s činkami. Zakupte některý z těchto doplňků a využijte své nové žebřiny naplno.

K sadě lze dokoupit žíněnku, prkno desku, závěsné hrazdu, bradla a mnoho dalších doplňků.

Obrázky jsou pouze ilustrační

Zboží je dodáváno v demontovaném stavu.